ZAFAX MEDICAL

Workshop

Naše eventová agentura se opět představila jako zaručený partner pro organizaci akcí nejen v Česku, ale i za hranicemi, díky svým profesionálním schopnostem a technickému know-how. Tentokrát jsme se chopili realizace a produkce lékařského workshopu Zafax Medical v Bratislavě.

Workshop probíhal jako hybridní event – postarali jsme se nejen o špičkové technické zajištění, organizaci a produkci celého workshopu na místě, ale také o přímý přenos celé konference pro přibližně 100 lékařů.

Celý program byl precizně natáčen a živě přenášen lékařům z různých koutů světa.

Díky svému špičkovému technickému vybavení a neustálému zdokonalování jsme si získali reputaci spolehlivého partnera pro pořádání akcí nejen v Česku, ale i za jeho hranicemi.

Jeden ze spokojených klientů, společnost Zafax Medical, s.r.o., která je distributorem švýcarské laboratoře RegenLab, nešetřil chválou. Ing. Hajšman z Bonteque byla označena za opravdového profesionála, který se nebojí žádné výzvy. Příprava workshopu byla důkladná, organizace bezchybná a provedení dokonalé.

„Ing. Hajšman z Bonteque je opravdový profesionál, nic pro ni není problém a všechno z toho je včas. Důsledná příprava, výborná organizace, perfektní provedení,“ uvedl zástupce Zafax Medical, s.r.o.

Ceníme si takovýchto ohlasů, které potvrzují naši snahu poskytovat vynikající služby a spolupracovat se zákazníky na nejvyšší úrovni. Jejich tým se neustále snaží překračovat očekávání a dodávat kvalitní zážitky prostřednictvím vytříbené technologie a pečlivého plánování.

Workshop ZAFAX MEDICAL byl zaměřen na nejnovější trendy v oblasti medicíny a lékařské technologie. Díky Bonteque měli účastníci jedinečnou možnost sledovat přednášky odborníků z celého světa a diskutovat o nových objevech a postupech v oboru.

Zafax Medical jsou naši další spokojení klienti. Jsme důkazem, že naše eventová agentura je schopna zvládnout akce nejen v Česku, ale i na mezinárodní úrovni. Kvalita našeho technického zajištění, produkce a profesionální přístup jsou klíčovými faktory, které nás odlišují od konkurence.

Díky úspěšné spolupráci měl Zafax Medical, s.r.o. jistotu, že jejich workshop byl proměněn v nezapomenutelnou událost, která přinesla mnoho nových poznatků a inspirace v oblasti medicíny.

„Ing. Hajšman z Bonteque je opravdový profesionál, nic pro ni není problém a všechno z toho je včas. Důsledná příprava, výborná organizace, perfektní provedení.“
— Zafax Medical, s.r.o. / Distributor švýcarské laboratoře RegenLab

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right