PARTNEŘI

Promo na eventech

Jednou z nejdůležitějších složek úspěchu každé eventové agentury jsou partnerství s kvalitními a seriózními značkami. Partneři jsou klíčem k úspěšným akcím pro naši eventovou a produkční agenturu Bonteque Event.

 V naší agentuře spolupracujeme s ověřenými a kvalitními partnery, kteří dokážou vaší akci dodat tu správnou atmosféru a vyzdvihnout její jedinečnost.

Spolupracujeme výhradně s kvalitními a seriózními značkami, které jsou ideálním doplňkem vaší události. Díky našim dlouhodobým vztahům a cenným kontaktům můžeme nabídnout partnerství s širokým spektrem společností z různých oblastí.

Naše spolupráce sahá do různých oblastí, abychom zajistili, že vaše akce bude nezapomenutelná a zanechá pozitivní dojem na vaše hosty.

Zaměřujeme se na různé sektory, včetně kosmetiky, šperků, automobilů, nemovitostí, designu a módních doplňků. To nám umožňuje vybrat ty nejlepší partnery, kteří perfektně odpovídají konceptu a stylu každé události.

Naši partneři jsou pečlivě vybíráni na základě kvality jejich produktů a služeb. Věříme, že každý detail má vliv na celkový dojem z akce. Díky našim partnerům můžeme zajistit, že každý host zažije nezapomenutelný zážitek a bude se cítit opečovávaný.

Spolupráce s našimi partnery se neomezuje pouze na samotnou akci. Nabízíme i promo akce, které umožňují našim partnerům prezentovat své produkty nebo služby širšímu publiku. Tímto způsobem se naše události stávají platformou pro vzájemné propojení značek a zákazníků, a přinášejí tak přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné strany.

Dlouhodobá spolupráce s našimi partnery je základem našeho úspěchu. Vytváříme silné vazby, které jsou pro nás vzácné a cenné. S našimi partnery sdílíme stejnou vášeň pro kvalitu a dokonalost, a společně tak vytváříme nezapomenutelné události.

Pokud plánujete akci a hledáte spolehlivé partnery, které ji dokážou skvěle doplnit, obraťte se na nás – eventovou a produkční agenturu Bonteque Event z Prahy. Spolu s našimi vybranými partnery zrealizujeme eventy, která vás a vaše hosty nadchnou a překonají vaše očekávání.

Vytváříme pro vás jedinečné zážitky, které vykouzlí úsměvy na tvářích vašich hostů.

Bonteque event - Promo
Bonteque event - Promo
Bonteque event - Promo
„Spolupracujeme s firmou Bonteque na různých eventech, které jsou pokaždé zorganizované na vysoké úrovni. Díky společným akcím jsem poznala spoustu zajímavých lidí a svůj business posunula na vyšší úroveň, za co jsem moc vděčná. Jste jednoznačně TOP!“
— Ing. Ivana Šestáková / jednatelka The specialist s.r.o. 
Bonteque event - Promo
Bonteque event - Promo
Bonteque event - Promo

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right