Le Valmont Club

Exclusive event

Eventová a produkční agentura Bonteque event se specializuje na organizaci a pořádání nezapomenutelných akcí a eventů. I když organizujeme mnoho zajímavých eventů, které bychom rádi představili veřejnosti, jen zlomek z nich může být prezentován veřejnosti. Proto jsme byli nadšení, když nám klient umožnil poskytnout náhled na tuto jedinečnou akci na klíč, který jsme pro ně nedávno uspořádali v Le Valmont Clubu v Praze.

Tento exkluzivní event byl plný nezapomenutelných momentů.

Pro mezinárodní hosty jsme vybrali prostor v barokním prostředí Le Valmont Clubu, které vytvořilo příjemnou a dechberoucí atmosféru. Jedním z nejvíce působivých uměleckých vystoupení večera byla saxofonistka, která svými tóny dokázala rozehřát srdce všech hostů. Její vášnivé hraní vytvořilo příjemnou a magickou atmosféru. Také akrobatka, která předvedla unikátní show, okouzlila všechna přítomné.

Zároveň měli hosté možnost ochutnat degustaci Absinthu, čímž si prohloubili své smysly a zažili jedinečný zážitek pro chuťové pohárky. Během večera si hosté mohli vychutnat vynikající bublinové víno, které je povzbudilo k pořádné party atmosféře.

Hudba saxofonu zvýraznila tento večer ještě více. Jeho melodie se linula klubem a dodávala mu zvláštní atmosféru. Kombinace umění, chutí a hudby vytvořila jedinečný event v Le Valmont Clubu v Praze a také nezapomenutelnou kulisu pro setkání všech přítomných z různých částí světa.

Celá akce byla pečlivě plánována společně s klienty z Amsterdamu. Akci jsme plánovali na dálku s klienty z Amsterdamu. Díky moderním technologiím a precizní organizaci jsme zabezpečili, že každý detail byl pečlivě promyšlen a večer se stal dokonalým odrazem představ našich klientů.

Nejenže jsme vytvořili nezapomenutelný zážitek pro naše klienty, ale také jsme měli možnost poznat skvělé lidi z různých částí světa a rozšířit naše mezinárodní sítě kontaktů.

Jedinečný event v Le Valmont Clubu v Praze přinesl nezapomenutelné zážitky a společnou radost z umění, hudby a skvělého pití.

Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek na míru, neváhejte se obrátit na naši eventovou agenturu a společně vytvoříme událost, která vás ohromí.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right