Loft BubNY

Workshop

Červen 2022 nám přinesl další zajímavou akci, workshop na míru. Novou zkušeností pro nás byla příprava eventu za krátký čas a na dálku pro klienta ze zahraničí. Akce byla připravena na dálku bez osobního setkání s klientem, bez konzultace na místě konání. Každý detail byl naplánovaný na 100 % a přesto se podařilo naplánovat akci úspěšně. Tohle se nám povedlo a jsme opravdu hrdí na výsledek!

Jedním z hlavních taháků workshopu byl prostor, ve kterém se setkání uskutečnilo – Loft BubNY. Tento nadčasový prostor v duchu amerických loftů s industriálními prvky poskytl ideální atmosféru pro mezinárodní setkání dodavatelů techniky a pomůcek pro fitness svět. Kreativita prostoru se snoubila s prvotřídní technickou podporou, což vytvořilo perfektní prostředí pro účastníky.

Ale událost od Bonteque byla více než jen prostor a technika a kreativita prostoru. Tým se postaral i o další prvky, které udělaly z večera nezapomenutelný zážitek. Hosté si mohli vychutnat vynikající jídlo. Event byl obohacen o profesionálního DJ, který se postaral o skvělou hudbu, která dodala hostům energii a vybudovala mezi všemi příjemnou atmosféru.

A co teprve fresh drinky, které byly vynikající a osvěžující volbou pro všechny přítomné – to vše dohromady vytvořilo nezapomenutelný večer a další skvělý event na klíč od naší eventové agentury.

To je důkazem profesionality a schopnosti našeho týmu plánovat a organizovat akce na vysoké úrovni i v netradičních podmínkách. Každý detail byl promyšlený a přizpůsoben přesně podle potřeb klienta, přičemž absence osobních konzultací neohrozila kvalitu události.

Společnost Bonteque Event dokáže splnit vysoké očekávání klientů a vytvořit události na klíč, které osloví a nadchnou účastníky. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích se svými klienty a důkladném porozumění jejich potřebám. Jsme schopni plnit očekávání a dodávat vynikající zážitky pro každou událost, kterou si vyberou.

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí skvělý event na klíč bez nutnosti osobního setkání, spolehněte se na nás.

Těšíme se na další inovativní eventy, které budeme moci společně tvořit, protože náš svět eventů tvoříte vy.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right