BOHEMIAN MARKETING & PROMOTION

Tisková konference

Eventová a produkční agentura Bonteque nedávno zorganizovala tiskovou konferenci pro marketingovou a promo společnost BOHEMIAN MARKETING & PROMOTION. S názvem "Neboj se říct" se tato akce zaměřila na důležité téma psychických problémů a potřebu otevřeného dialogu. Cílem tiskové konference bylo překonat stigmatizaci a umožnit lidem svobodně hovořit o svých duševních obtížích.

S důrazem na silné poselství jsme dokázali využít moc českých influencerů, youtuberů a celebrit, kteří byli klíčovými protagonisty v šíření této myšlenky.

V dnešní společnosti se lidé stále častěji potýkají s psychickými problémy, a přesto se stigmatizace a ticho kolem této problematiky často udržuje. Bohemian Marketing & Promotion se rozhodla tuto situaci změnit a prostřednictvím tiskové konference "Neboj se říct" otevřít důležitý dialog o psychickém zdraví.

Naše eventová a produkční agentura Bonteque vždy organizuje jedinečné akce, a proto jsme dokázali vytvořit atmosféru, ve které byla otevřenost a empatie klíčovými prvky. Spolupráce s českými influencery, youtubery a celebritami byla v tomto kontextu zásadním faktorem. Jejich účast na tiskové konferenci zajišťovala maximální dosah a silný impakt. Osobnosti vytvořily platformu pro diskusi, přičemž sdílely své vlastní zkušenosti a povzbuzovaly ostatní, aby se nebáli hovořit o svých problémech.

Bohemian Marketing & Promotion se neomezila jen na byznys, ale také podpořila neziskové projekty související s psychickým zdravím. Díky této kombinaci bylo dosaženo nejen podpory mentálního blaha jednotlivců, ale také povzbuzování zodpovědného přístupu k tématu psychického zdraví ve společnosti.

Pořádání tiskové konference "Neboj se říct" pro Bohemian Marketing & Promotion byla významná událost, která přinesla nejen povědomí o psychických problémech, ale také ukázala sílu osobností při jejich řešení. Bonteque dokázala propojit své dovednosti v oblasti eventového managementu s důležitým sociálním poselstvím, a to s maximálním úspěchem.

Pokud hledáte společnost, která dokáže využít sílu osobností pro váš byznys nebo neziskový projekt, Bonteque je tím správným partnerem. S našim profesionálním přístupem a schopností vytvořit zapamatovatelné akce získáte nejen vysokou viditelnost, ale také pozitivní společenský dopad.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right