WINESHOP & KVĚTNÁ 1794

Online degustace vín

V době, kdy byla osobní setkání omezena, se eventové agentury snažily přinést unikátní a nezapomenutelné zážitky prostřednictvím online eventů, čímž vznikly hybridní eventy jako inovativní přístup k propojení virtuálního a fyzického světa, které kombinují online prostředí s osobním setkáním a interakcí účastníků.

Jedním z takových zážitků byla právě organizace online degustace špičkových vín pro všechny „wine lovers“, která se konala ve spolupráci s renomovanou českou sklárnou Květná 1794.

Tento večer nabídl účastníkům možnost vychutnat si víno z ručně foukaných elegantních sklenic, které dodaly degustaci exklusivní atmosféru.

Hybridní akce umožňuje vychutnat si degustaci vín jak z pohodlí domova, tak i v prostorách vybraného místa, jako je například vinný sklep nebo u naší akce – specializovaný obchod.

WineShop Modletice, který se stal dějištěm jedinečné online degustace, je známý a vyhledávaný obchod, který se specializuje na vína z celého světa s nabídkou až 600 druhů vín. Obchod se stal ideálním místem pro uspořádání eventu, kde byli online účastníci virtuálně přeneseni do prostředí s bohatou vinnou historií a aktivně se zapojili do degustace.

Degustace vín přilákala mezinárodní hosty a odborníky ze světa vín. Byli to renomovaní someliéři, vinaři a znalci, kteří přispěli svými znalostmi, zkušenostmi a zajímavými příběhy k jedinečné atmosféře večera.

Online prostředí umožnilo interaktivitu a komunikaci mezi účastníky, čímž se vytvořilo prostředí přátelského a inspirativního setkání. Tato inovativní forma eventu ukázala, že i v době pandemie lze přinést jedinečné zážitky a spojit lidi prostřednictvím online platformy.

Odborníci v rámci online degustace poskytovali účastníkům osobní rady a doporučení týkající se výběru vína, jeho kombinace s jídlem a správného skladování, lépe porozumět světu vína a objevit své oblíbené chutě.

Těšíme se pozitivním ohlasům a již teď plánujeme další degustační akce, které věříme, že budou "na živo".

Hybridní akce, která kombinuje online a offline prostředí při degustaci vín, přináší inovativní přístup k pořádání událostí v době, kdy jsou osobní setkání omezena.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right