WARGAMING

Opening New Year

Interaktivita. Hravost. Kreativita. Jak jinak pobavit profesionály s wargamingovými zkušenostmi? Naše eventová a produkční agentura Bonteque představila nezapomenutelnou opening party na zahájení nového roku a zároveň teambuilding - "Wargaming" pro jednoho z našich klientů. Tento jedinečný event, který přinesl zábavu a adrenalinové zážitky, byl plně přizpůsoben představám a zájmům klienta. Naplánovali jsme další akci na klíč od A do Z.

Již od okamžiku, kdy hosté vstoupili na místo konání, byli ponořeni do interaktivního světa wargamingu. Push and play kvízy zajišťovaly, že se každý jednotlivec zapojil do akce a mohl se bavit s ostatními účastníky. Odvážlivci měli příležitost vyzkoušet si své znalosti a strategické schopnosti v zábavných soutěžích.

Kreativita se stala dalším klíčovým prvkem tohoto eventu. Kreativní fotobedna, která byla tematicky laděna do duchu wargamingu, umožňovala hostům vytvořit si originální a zábavné fotografie s kolegy. Každý moment byl zachycen a hosté si tak odnesli vzpomínku na tento úžasný večer plný zábavy.

Jedinečným prvkem byl také mobilní bar, kde si hosté mohli namíchat vlastní drinky podle svého gusta. Barmani s dlouholetou zkušeností se postarali o to, aby každý nápoj byl přesně takový, jaký si host přál. Tato interaktivita umožnila hostům zcela si přizpůsobit jejich vlastní zážitek na eventu.

"Wargaming" byl zcela na míru připravený event, který spojil zájmy a přání našich klientů, pro které jsme akci organizovali. Naše eventová a produkční agentura Bonteque přinesla profesionálům s wargamingovými zkušenostmi nezapomenutelnou zábavu a unikátní příležitost strávit večer v příjemné atmosféře plné soutěživosti a kreativity se svými kolegy.

Celý event byl navržen tak, aby si hosté užívali každou minutu a odcházeli s úsměvem na tváři. "Wargaming" byl ideálním způsobem, jak otevřít nový rok a přivítat ho s energií a radostí. Díky kombinaci interaktivity, hravosti a kreativity se jednalo o jedinečnou událost, která zanechala nezapomenutelné vzpomínky u všech zúčastněných, díky naší přípravě nezapomenutelného zážitku na míru.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right