HUB HUB

Tisková konference Dr.Digital

V květnu 2022 jsme se zapojili do další zajímavé spolupráce s organizací tiskové konference Dr.Digital. Tato událost však nebyla jen obyčejnou konferencí.

Jejím hlavním cílem bylo rozšířit povědomí o tématu telemedicíny a jejího přínosu v oblasti zdravotnictví, a také představit aplikace IT technologií a umělé inteligence v rámci oblasti zdravotnictví.

V oblasti medicíny máme již rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti s pořádáním konferencí a workshopů, které jsou přizpůsobeny potřebám účastníků, které jsou šité na míru potřebám našich klientů a organizujeme pro ně akce na klíč od A do Z.

Vždy je pro nás obohacující setkat se se špičkovými odborníky a lékaři a dozvědět se o nejnovějších pokrocích a trendech v oblasti medicíny a jak se medicína opět posunula vpřed. A konference Dr.Digital byla v tomto směru naprosto obohacující.

Celá akce se konala v srdci Prahy, konkrétně v moderních coworkingových prostorách Hub Hub. Atmosféra byla plná inspirace a výměny nápadů. Účastníci měli možnost se seznámit s nejnovějšími technologickými trendy v oblasti telemedicíny, jako jsou telekonference s pacienty, monitorování vitálních funkcí pomocí chytrých zařízení, využití umělé inteligence v diagnostice a mnoho dalšího.

Těšíme se na budoucí akce pod záštitou Dr. Digital, protože jejich tým a vedení představují skutečného průkopníka v oblasti prevence, modernizace a poskytování služeb telemedicíny pacientům. Jejich odhodlání a snaha přinášet nové možnosti v oblasti zdravotnické péče je nesmírně hodnotná.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili tiskové konference Dr.Digital a přispěli k vytvoření jedinečné a inspirativní atmosféry. Těšíme se na další spolupráci a na to, co budoucnost přinese v oblasti telemedicíny a IT technologií ve zdravotnictví.

Buďte ve střehu pro nadcházející události od naší eventové a produkční agentury, protože i nadále spojujeme odborníky, nejen z tohoto odvětví, a podporujeme inovace v neustále se měnícím prostředí zdravotnictví.

Sledovat nás můžete na Facebooku „Bonteque Event“ a Instagramu „@Bonteque_event“, kam pravidelně přispíváme fotky z našich akcí, aktuální trendy a tipy ze světa eventů.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right