MY FACE

Workshop

Beauty workshopy jsou naše oblíbené eventy, protože vytváříme kreativní a interaktivní akce pro naše klienty.

V tomto článku si představíme beauty workshop pro prestižní kosmetický salon v Praze, který byl úspěšně uspořádán a organizován naší agenturou.

Organizace beauty workshopů má za cíl poskytnout účastníkům jedinečný zážitek. Přinášejí příležitost prozkoumat svět krásy a poznat nejnovější trendy v neinvazivním ošetření pleti.

Účelem workshopu bylo uvedení nových kosmetických přístrojů, které jsou jedničkou na trhu v neinvazivním ošetření. U organizace workshopu je naším úkolem nejen organizovat, plánovat workshop, ale klienta správně směrovat zajistit zázemí a celý program tak aby oslovil potencionální klienty. Naše agentura se specializuje na kompletní organizaci k uvedení nové značky, opening prodejny, promo nových produktu. Dokážeme klienta nasměrovat a celou akci uchopit, tak aby měla úspěch i na business úrovni.

Workshop nabízel účastníkům možnost setkat se s odborníky na péči o pleť. Workshop se skládal z několika interaktivních sekcí, které zahrnovaly workshopy o péči o pleť a také individuální konzultace. Účastníci měli možnost se dozvědět nové tipy a triky od odborníků, a zároveň si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Účastníci se dozvěděli například o nejvhodnějších produktech pro jejich pleť

Beauty workshop organizovaný naší event agenturou přinesl účastníkům inspiraci a nové znalosti v oblasti krásy – nejnovější trendy v neinvazivním ošetření pleti. Díky profesionálním odborníkům, kteří sdíleli své know-how a tipy, měli účastníci možnost rozšířit své dovednosti v tomto odvětví.

Interaktivní přístup a možnost vyzkoušet si naučené techniky na vlastní kůži přispěly k jedinečnému zážitku z události. Beauty workshopy organizované event agenturami poskytují skvělou příležitost pro objevování nových trendů a prozkoumání krásy zábavnou a edukativní formou.


Navíc jsme schopni zajistit komplexní organizaci akce, včetně směrování klienta, zajištění zázemí a sestavení atraktivního programu. Naše beauty workshopy přinášejí úspěch nejen na zábavné, ale i na obchodní úrovni, oslovují potencionální klienty a získávají pozornost oborových médií.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right