ALENA WILSON

Christmas Market

Jediný měsíc nám stačil na to, abychom navrhli a zrealizovali vánoční večírek známé módní návrhářky Aleny Wilson. Christmas Market, jak jsme ho pojmenovali, byl událostí, která všechny zúčastněné naladila do příjemné předvánoční atmosféry. A právě naše eventová a produkční agentura Bonteque byla partnerem, který jí pomohl tuto událost zrealizovat.

Naše agentura disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti organizace kulturních a společenských akcí a tentokrát se nám podařilo zrealizovat dokonalý vánoční večírek s módní přehlídkou. S pečlivostí a nadšením jsme pracovali na každém detailu, aby byl pro všechny přítomné tento večer nezapomenutelný.

Vánoční večírek se konal v prostorné a elegantní lokalitě, která poskytla dostatek místa pro všechny hosty. Tento večírek se stal místem, kde se prolínaly móda, zábava a vánoční radost. Tato kombinace módy a vánočního ducha vytvořila jedinečnou a ojedinělou atmosféru večírku.

Alena Wilson, česká módní návrhářka, byla spolu s jejími výtvory hlavní hvězdou večírku. Přilákala nejen módní milovníky, ale také celebrity a novináře, kteří zde našli inspiraci a vytvořili pozitivní ohlasy.

„S firmou Bonteque jsem spolupracovala na několika svých významných přehlídkách. Velmi oceňuji profesionální přístup, perfektní organizaci a důraz na detail. Také schopnost kreativních a individuálních řešení různých situací. Děkuji celému týmu a těším se na další spolupráci,“ řekla módní návrhářka Alena Wilson.

Bonteque je agentura, která si zakládá na dodržování termínů a zajištění, že veškeré požadavky klientů jsou plně splněny. Pro Alenu Wilson to bylo důležité, aby se mohla plně soustředit na svou kreativitu a na to, aby hosté zažili předvánoční zážitek, na který budou všichni dlouho vzpomínat.

Vánoční večírek Christmas Market se stal jedinečnou událostí díky spolupráci Aleny Wilson a agentury Bonteque. Postarali jsme se o každý detail, aby hosté prožili magickou atmosféru vánočního období.

Těšíme se na další výzvy a příležitosti, které nám přinesou další spolupráce s klienty, jako je Alena Wilson, a na to, že bude moci stále tvořit a přinášet eventy plné radosti a zážitků.

„S firmou Bonteque jsem spolupracovala na několika svých významných přehlídkách. Velmi oceňuji profesionální přístup, perfektní organizaci a důraz na detail. Také schopnost kreativních a individuálních řešení různých situací. Děkuji celému týmu a těším se na další spolupráci.“
— Alena Wilson / česká módní návrhářka

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handsetchevron-leftchevron-right