SLUŽBY

Špičkový servis je zárukou dokonalého zážitku z každé eventové akce.

Spolehněte se na naši profesionální eventovou a produkční agenturu Bonteque! Máme rozsáhlé portfolio služeb pro vaše akce a eventy, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější klient. Neustále budujeme databázi kvalitních a ověřených dodavatelů a umělců, rozšiřujeme mapu nejlepších eventových míst i doplňkových služeb. Pro vaši akci tak zajistíme vhodné prostory, catering, doprovodný program , kvalitní technickou produkci i jedinečné dekorace.
Dlouhodobě budujeme pevné vztahy s nejlepšími dodavateli na trhu tak, aby byl každý event či akce vždy na 100 % profesionální. Jen tak si každý účastník odnese nezapomenutelný zážitek a vzpomínku.

,,Každý event skládáme jako puzzle - jednotlivé služby jako dílky zapadnou na ta správná místa a na konci se vše propojí do skvělého výsledku!”

Firemní akce

Firemní vánoční večírky, teambuildingy, oslavy výročí, prezentace nových produktů a další akce pro firmy, díky nímž vyniknete.

Galavečery

Výjimečné a luxusní eventy, které se pyšní nezapomenutelnou atmosférou! Najdeme pro vás dokonalé prostory, top catering i úchvatný doprovodný program.

Workshopy a konference

Vaši vzdělávací akci precizně naplánujeme i zrealizujeme. Zajistíme její plynulý chod a maximální spokojenost všech účastníků. Organizace přednášek, workshopů, networkingu - v Bonteque víme, jak na to!

Grand opening a pre-lounch eventy

Jedinečná příležitost, jak uvést na trh váš produkt či brand! Připravíme vám event na míru včetně efektivní obchodní a marketingové strategie.
Zařídíme, abyste byli vidět!

Networking a business setkání

Víme, jak je budování vztahů důležité! Připravíme vám elegantně formální i uvolněnou networkingovou akci, na níž získáte cenné kontakty a navážete nové obchodní vztahy.

Soukromé akce a eventy

Zažijte neopakovatelné chvíle na soukromé akci připravené naší eventovou a produkční agenturou! Vdechneme život vašim snům a nabídneme zážitek, na který žádný host nezapomene.

Odborné konzultace

Nabízíme odborné konzultace a poradenství při tvorbě programu a kompletního plánu vaší akce. Využijte naše profesionální zkušenosti i roky praxe a nechte nás připravit jedinečný koncept vašeho eventu, ať jde o akci na mezinárodní úrovni, odborný seminář, networkingové setkání či marketingový event.

Program a show

Dopřejte účastníkům vaší akce výjimečný, tematický a dechberoucí program! Zařídíme pro vás ohňovou show, burlesque, taneční, akrobatickou nebo také kouzelnickou show. V naší databázi máme ty nejlepší umělce různých odvětví a žánrů.

Dekorace a design eventů

Chcete vaše hosty ohromit? Nechte nás vyladit design vaší akce do posledního detailu! Vsaďte na světelné instalace propojené s hudbou, led projekce, živé květinové dekorace, balonkové instalace i 3D modely. Samozřejmostí je i stylový nábytek a vybavení na míru, párty stany, foto stěny a zábavné koutky.

Technická podpora

Spolehněte se na zkušenosti našich odborníků, kteří se specializují na ozvučení, osvětlení, světelné designové dekorace i pódiové systémy. Jdeme s dobou a využíváme nejnovější technologie, díky nimž je každý event nezapomenutelný. Z vaší akce pořídíme foto, video i audio záznamy, které můžete využít pro budování a marketing vaší firmy, značky či produktu.

Personál

Profesionalita, vstřícnost a schopnosti – to jsou zásadní vlastnosti personálu, díky kterému proběhne každá event akce na jedničku! Hostesky, bezpečnostní služba, řidiči, barmani, promotéři, baviči či průvodci? Najdeme pro vás vhodný personál podle vašich kritérií a požadavků.

Catering

Dopřejte hostům vaší akce či firemního eventu mimořádně chutné a lákavé jídlo. Tematický brunch, degustační bufet, zanášené formální večeře i venkovní garden koncepty. Připravíme pro vás občerstvení, které nadchne i náročné gurmány.

Nechte si ZDARMA připravit řešení na míru včetně kalkulace

ZADAT POPTÁVKU

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset