PROGRAM

Blýskněte se strhujícím programem, který vaše hosty dostane do “varu”!

Nevšední doprovodný program odpovídající charakteru vašeho eventu zanechá v hostech zážitek, na který dlouho nezapomenou! Naše eventová a produkční agentura Bonteque vám navrhne dokonalý program šitý na míru vaší akce. Zajistíme pro vás účast známých osobností, zkušených a oblíbených showmanů či mimořádných talentů.
Jdeme s dobou a víme, co je trendy! Z naší rozsáhlé databáze ověřených umělců, skupin a show si vybere každý.

,,Přeneste se s námi do světa, kde se sen stává realitou! Užijte si dokonalý event s Bonteque!”

Firemní akce

Firemní vánoční večírky, teambuildingy, oslavy výročí, prezentace nových produktů a další akce pro firmy, díky nímž vyniknete.

Galavečery

Výjimečné a luxusní eventy, které se pyšní nezapomenutelnou atmosférou! Najdeme pro vás dokonalé prostory, top catering i úchvatný doprovodný program.

Workshopy a konference

Vaši vzdělávací akci precizně naplánujeme i zrealizujeme. Zajistíme její plynulý chod a maximální spokojenost všech účastníků. Organizace přednášek, workshopů, networkingu - v Bonteque víme, jak na to!

Grand opening a pre-lounch eventy

Jedinečná příležitost, jak uvést na trh váš produkt či brand! Připravíme vám event na míru včetně efektivní obchodní a marketingové strategie.
Zařídíme, abyste byli vidět!

Networking a business setkání

Víme, jak je budování vztahů důležité! Připravíme vám elegantně formální i uvolněnou networkingovou akci, na níž získáte cenné kontakty a navážete nové obchodní vztahy.

Soukromé akce a eventy

Zažijte neopakovatelné chvíle na soukromé akci připravené naší eventovou a produkční agenturou! Vdechneme život vašim snům a nabídneme zážitek, na který žádný host nezapomene.

Umělecké vystoupení

Připravte svým hostům opravdu nevšední zážitek! Pro vaši event akci zařídíme úžasná umělecká vystoupení kouzelníků, komiků, iluzionistů či hráčů na hudební nástroje. Výběr je takřka nekonečný!

Pěvecké vystoupení

Operní zpěv, country, pop či rock? Najdeme pro vás vhodné zpěváky a hudební skupiny nejrůznějších žánrů, které dodají vašemu eventu či firemní akci tu správnou atmosféru.

Taneční vystoupení

Tolik oblíbené taneční vystoupení může být zlatým hřebem i vašeho firemního večírku či galavečera. Moderní tanec, jazz nebo argentinské tango? Hip hop, charleston nebo klasický balet? Pro každou akci a event nabídneme taneční vystoupení, které dokonale zapadne do tématu i programu.

Zábava a hry

Nabídněte účastníkům vaší akce program plný her a zábavy! Kvíz show, únikové hry, sportovní aktivity, pátrací akce nebo skupinová zábava na firemní večírek zpestří každý teambuilding či event.


Show

Chcete přitáhnout pozornost všech hostů? Vsaďte na strhující show! DJ, ohňová Fire show, světelná Led/Laser Show nebo třeba exotická Burlesque show? To je zaručená cesta, jak dopřát svým hostům nezapomenutelný zážitek!

Moderování

Dejte svému eventu hlas, který jím vaše hosty provede od začátku až do konce. Zajistíme pro vás moderátory pro formální akce i baviče pro eventy v uvolněném duchu. Známé tváře, zkušení moderátoři, rozsáhlá databáze na míru vaší eventové akci.

Nechte si ZDARMA připravit řešení na míru včetně kalkulace

ZADAT POPTÁVKU

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset