TECHNIKA

Zajistíme komplexní digitální a technickou podporu vaší akce - precizně, kvalitně a bez starostí.

Nepodceňujte technický prvek vašich eventů a akcí! Spolehněte se na dlouholeté zkušenosti profesionálů naší eventové a produkční agentury Bonteque, kteří se specializují na ozvučení, osvětlení, světelné designové dekorace i pódiové systémy.
Jdeme s dobou a využíváme nejnovější technologie, díky nimž je každý event nezapomenutelný. Z vaší akce pořídíme foto, video i audio záznamy, které můžete využít pro rozvoj a marketing vaší firmy, značky či produktu.

,,V Bonteque si poradíme s každým úkolem! Pojďte se přesvědčit!”

Firemní akce

Firemní vánoční večírky, teambuildingy, oslavy výročí, prezentace nových produktů a další akce pro firmy, díky nímž vyniknete.

Galavečery

Výjimečné a luxusní eventy, které se pyšní nezapomenutelnou atmosférou! Najdeme pro vás dokonalé prostory, top catering i úchvatný doprovodný program.

Workshopy a konference

Vaši vzdělávací akci precizně naplánujeme i zrealizujeme. Zajistíme její plynulý chod a maximální spokojenost všech účastníků. Organizace přednášek, workshopů, networkingu - v Bonteque víme, jak na to!

Grand opening a pre-lounch eventy

Jedinečná příležitost, jak uvést na trh váš produkt či brand! Připravíme vám event na míru včetně efektivní obchodní a marketingové strategie.
Zařídíme, abyste byli vidět!

Networking a business setkání

Víme, jak je budování vztahů důležité! Připravíme vám elegantně formální i uvolněnou networkingovou akci, na níž získáte cenné kontakty a navážete nové obchodní vztahy.

Soukromé akce a eventy

Zažijte neopakovatelné chvíle na soukromé akci připravené naší eventovou a produkční agenturou! Vdechneme život vašim snům a nabídneme zážitek, na který žádný host nezapomene.

Streamovací služby

Nabídněte účastníkům vašeho eventu skvělý zážitek i online! Zařídíme živý záznam půběhu akce, který mohou sledovat online a odkudkoliv. A to včetně archivace, e-learningu i sestřihu pro marketingové účely.

Audio

Využijte každý event na maximum! Náš technický produkční servis vám poskytne kvalitní audio a video záznam vaší firemní akce, přednášky, semináře, networking setkání či podcastu.

Video

Kompletní záznam vašeho eventu i krátký sestřih pro marketingové účely, následná úprava či postprodukce. Nabízíme profesionální video záznamy, které vás nadchnou!

Focení

Máme rozsáhlou databázi zkušených a ověřených profesionálů, kteří se specializují na focení akci jakéhokoliv formátu a žánru - workshopy, večerní akce, fotobox, tiskovky, konference a další.

Ozvučení a osvětlení prostor

Zajistíme kvalitní ozvučení i osvětlení prostor, které vaší akci dodá tu pravou atmosféru. Využijeme moderní technologie, světelné projekce i dekorace na míru.

Webové stránky,
registrační systémy,
E-learning

Zažijte neopakovatelné chvíle na soukromé akci připravené naší eventovou a produkční agenturou! Vdechneme život vašim snům a nabídneme zážitek, na který žádný host nezapomene.

Nechte si ZDARMA připravit řešení na míru včetně kalkulace

ZADAT POPTÁVKU

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset