Tiskovka: "Neboj se říct" Celebrity a influenceři odstartovali kampaň

Bonteque  •
18. července 2019

Bonteque se podílela na představení osvětového projektu pod titulem Neboj se říct. Akci podporuje celá řada českých youtuberů, influencerů a celebrit. Dne 24. června 2019 se otevřely brány prvorepublikové rezidence, filmového magnáta Vila Miloše Havla na Barandově, v jejíž rozlehlých zahradách celá tiskovka proběhla.

Bonteque event - Tisková konference

Máme velkou radost, že nás tvůrci projektu požádali o pomoc s organizací. Bohemia Marketing Promotion a H Advertising Company s.r.o stojí za realizací celé myšlenky a my jim držíme palce, ať projekt splní svůj záměr a pomůže těm, co pomoc potřebují.

Cílem kampaně, kterou podporují čeští youtubeři i osobnosti z řad šoubyznysu, je přesvědčit zejména mladou generaci, aby se nebála mluvit o svých psychických problémech.

Bonteque event - Tisková konference

Svou moderací projekt podpořil, známý youtuber Martin Carev, který je sám společenským magazínem Forbes řazen mezi 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích.

K celému projektu byl natočen videoklip ,,Neboj se říct“ , který poprvé zazněl živě na Barrandově.

Patronů projektu bylo hned několik: Antonín Charouz, zpěváci Ilona Csáková, Linda Finková, Marian Vojtko, Kate Matl, Rytmus, jeho manželka Jasmína a z další osobnosti z uměleckého světa jako Sabrina Laurinová, Martin Dejdar, Eliška Boučková a spousta dalších.

Bonteque event - Tisková konference

Bylo nám ctí zapojit se do prezentace projektu, který má nejen silnou myšlenku, ale i hezký záměr na pomoc jiným.

Nejnovější články

Všechny články

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2020 Bonteque, s.r.o.

envelopephone-handset