EVENT PODCAST - to nej ze světa eventů a akcí všeho druhu!

9. 5. 2023

Jste event manažer, produkční, organizátor nebo vás zkrátka realizace eventů jenom zajímá? Pak rozhodně zbystřete! Přichází zbrusu nový EVENT PODCAST, v němž se dozvíte vše o pořádání eventů a který vám nabídne pravidelnou inspiraci i praktické tipy a rady, jak nejlépe na to.

I přestože je komunita evenťáků, organizátorů a produkčních rozsáhlá, najít odborný a inspirativní zdroj informací, ze kterých je možné čerpat, je takřka nemožné. Čas od času nějaká konference, facebooková skupina a pár blogů potřebám event managementu rozhodně nestačí.

Proto vznikl jedinečný projekt EVENT PODCAST, který je žhavou novinkou ve světě eventů v ČR! Každým dílem podcastu vás provede Henrieta Hajšman jako CEO eventové agentury Bonteque event a Pavel Kučera jako majitel jednoho z nejznámějších eventových portálů Meatspace. Tato spolupráce zaručuje profesionalitu a kvalitu všech informací, které se jen tak někde nedozvíte. Zpestřením podcastu budou i pravidelní a zajímaví hosté, díky nimž odhalíte realitu pořádání eventů přímo z první ruky!

Co se v EVENT PODCASTU dozvíte?

Stejně jako ostatní obory i event management ovlivňuje neustálá modernizace jak technologií, tak i designu a obsahu. V každé epizodě EVENT PODCASTU vám proto naservírujeme nejnovější inspiraci z high class eventů, profesionální zkušenosti odborníků, tipy na ověřená trendy místa a dodavatele, ale také rady, které vám se samotným event managementem rozhodně pomohou.

Budeme si povídat s profesionály v tomto oboru na témata, která vás zajímají a která vaše eventy posunou o několik úrovní výš! Kreativně, kvalitně a na rovinu si posvítíme na jednotlivé segmenty eventů, jako je management, design, digital i produkce. Odhalíme, jak vám může v pořádání eventů pomoct digitalizace a umělá inteligence. Svěží vítr vám přinese také inspirace u zahraničních tvůrců eventů či mezikulturní vlivy.

S EVENT PODCASTEM BUDOU VAŠE EVENTY SVĚTOVÉ!

Naším cílem je vytvořit jedinečný prostor pro sdílení zkušeností, rad a tipů, jak uspět ve světě eventů! Jak už to bývá, začátky mohou být těžší. My ale věříme, že EVENT PODCAST je projektem, který obohatí celou eventovou komunitu a že během pár epizod vychytáme drobné mušky.

Nový EVENT PODCAST si můžete již nyní poslechnout na vašich oblíbených platformách - Spotify , YouTube a Instagram . Jsme si jistí, že EVENT PODCAST se stane jedinečným formátem, který vás bude bavit!

Nenechte si proto ujít první díly EVENT PODCASTU již nyní!

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset