WINESHOP MODLETICE

„CHRISTMAS MARKET“

Srdečně Vás zveme na Vánoční market v prostorech jednoho z největších WineShopu v Praze.
2. 12. 2021 od 18:00

WineShop Modletice uzavírá rok 2021 poslední akcí pod titulem ,,Chrismas market“. Můžete se těšit na degustace vánočních edic a ikonických vín, které jen tak nemáte možnost ochutnat, Vánoční trh a uvolněnou atmosféru. Čeká Vás jedinečný večer s bohatým doprovodným programem. Nenechte si ujít poslední akci tohoto roku!
WineShop Modletice
Přináší unikátní svět vín, ve svém sortimentu v Modleticích má až 600 druhů.
Distribuce je zaměřená primárně z Evropy, krajin Nového světa. Jejich základnu tvoří přes 150 vinařství. Ve svém současném portfoliu Vám přináší kus světa. ,,Hledáme spojení kvality, jedinečnosti a někdy i extravagance. Budujeme výjimečný sortiment. Stojí za to nás navštívit, opravdu každý si přijde na svoje“, konstatuje tým WineShopu.

Degustací Vás bude doprovázet Pavol Velič

Přední český Sommelier, člen Asociace sommelierů Česká republika. Nositel certifikátu Diplomovaný Sommelier s odznakem ZLATÝ HROZEN. Čtyřnásobný vicemistr České republiky v sommelierství, a stejným titulem se může pyšnit i ze Slovenska. Úspěch v soutěži Premier prix du Sommelier (historicky první vítěz tohoto klání). Vlastník certifikátu degustátora dle evropských norem DIN, ÖNORM a ISO. Profesně věnuje vínu už více než 17 let a momentálně úspěšně vede WineShop Modletice.
Vánoční market

Součástí akce „ Chrismas market“ bude ve Wineshopu probíhat celý den od 9:00 až do večerních hodin Vánoční tržiště, můžete se stavit kdykoliv v průběhu dne. Představí se Vám obchodní partneři s oblíbenými pochutinami, krásnými dekoracemi, voňavou kosmetiko, připraví pro Vás výhodné balíčky a poskytnou Vám mnoho inspirací na dárky pro Vaše blízké.
Prémiová cena vstupenky pro 1 osobu: 600 Kč
V ceně lístku je 300 Kč kredit na nákup zboží ve WineShop Modletice
Možnost využití obousměrné dopravy od obchodního domu Westfield Chodov do WineShop Modletice za příplatek 100kč, prosíme o rezervaci předem.

Na co se můžete těšit:
• degustace 3 vybraných Champagne
• degustace 4 vzorku vánočních a novoročních speciálů vín
• možnost ochutnat ikonická vína
• Chrismas market a spousta typů na dárky
• Vánoční atmosféra a překvapení večera


Zakupte si vstup na privátní degustační večer, co nejdříve!
Pro více informací a rezervace kontaktujte:
info@bonteque.cz
777 69 35 35

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque, s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset