Akce na klíč s omezeným rozpočtem. Jak udělat originální low cost event?

1. 8. 2019
Akce na klíč můžete mít za desítky tisíc a klienti se budou nudit, můžete mít akci za pár tisíc a bude to nezapomenutelný večer. V čem je tedy rozdíl?

My v Bonteque víme, že nikdy nejde o váš rozpočet a jeho velikost, ale o to, jakou atmosféru pro hosty vytvoříme, jak se cítí. To je základ každé akce a nezáleží na jejím charakteru - jestli je to firemní večírek, workshop nebo konference…

Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme efektivně pracovat a přizpůsobit vás budget při tvorbě eventů, konferencí, workshopů nebo akcí s různým formátem.
Akce na klíč Bonteque
Firemní akce na klíč Bonteque

Na čem se dá ušetřit?

Vhodná lokace a energie prostředí je velice důležité. Spolupracujeme s množstvím hezkých lounge prostorů, industriálních i alternativních, kde náklad za nájem je pouze občerstvení.

Jídlo a pití nemusí být vysoká položka, pokud znáte ty správné, a hlavně kvalitní společnosti, které dokážou udělat chutnou a pestrou nabídku za rozumné ceny.

Trh je přesycený a je spousta šikovných umělců, fotografů, kameramanů, stylistů a dalších, kterým nemusíte platit tisíce navíc za značku, ale pouze za kvalitu. My v Bonteque máme širokou nabídku doprovodného programu s možností přizpůsobení vašim představám a budžetu.

Kvalitní eventová agentura staví svoji značku nejen na drahých akcích, ale naopak na její kreativitě udělat i z malých věcí věci velké.

Pokud máte zájem uspořádat akci a omezuje vás strach z rozpočtu svěřte ji do rukou specialistům od Bonteque. Naše kreativní srdce a profesionální přístup dokáže i z low cost akce udělat nezapomenutelný zážitek.

Pro inspiraci jak taková akce může vypadat, mrkněte na náš Bonteque facebook

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset