5 tipů, jak na nezapomenutelný vánoční večírek

9. 5. 2023

Plánujete vánoční večírek pro kolegy, zaměstnance nebo klienty? Hledáte inspiraci a praktické rady, jak na to? Přinášíme vám 5 tipů, díky nimž bude váš vánoční večírek přímo nezapomenutelný! 

Vyzkoušejte těchto pět tipů a dopřejte svým hostům příležitost se pobavit a odpočinout. Vánoční večírek je považován i za formu poděkování a odměny za práci, proto na něm nešetřete a ukažte svým hostům, že si jejich práce vážíte.

Které prvky nesmí na vánočním večírku chybět?

1. Tematický dress code

Nechte své hosty se pořádně odvázat! Využijte kouzlo tematického dress codu a přesvědčte se, že i takový takřka banální prvek může pozvednout váš večírek na vyšší úroveň. Kostýmy totiž dokonale odlehčí pracovní atmosféru a všichni hosté si budou najednou rovni. Díky originálnímu dress codu se opět probudí kreativita - ta dětská část každého z nás. Hosté se tak nenuceně baví po celý večer, vzájemně obdivují své kostýmy, fotí se a atmosféra se uvolní mnohem více než při večírku ve formálním business oblečení. 

Náš tip: Zapojte hosty do soutěže o nejhezčí nebo třeba nejoriginálnější kostým a odměňte je drobnou pozorností.

 

2. Tematičtí animátoři a baviči

Jediným úkolem animátorů a bavičů je prostě bavit hosty! Fotit se s nimi, vytvářet pozitivní vibe a energii, zkrátka postarat o skvělou atmosféru vašeho vánočního večírku. No a pokud jsou ještě tematicky oblečení a hrají svou roli, je o zábavu postaráno. Buď se této role může ujmout některý vtipný kolega z vaší firmy, nebo vsaďte na jistotu a najměte si profesionály. S animátory a baviči už váš večírek nikdy nebude nudný!

Náš tip: Pro vánoční večírek se hodí téma anděla, čerta, sněhuláka, víly, ale také americké formáty jako je Shrek, Santa Claus, Grinch nebo váš firemní maskot ve vánočním kostýmu.

 

3. Hry 

Pobavte hosty na vašem večírku originální hrou, kvízem či karaoke! Hry jsou ideálním programem, které vaše hosty skvěle zabaví a navzájem sblíží. Zároveň jsou cenově dostupné a může si je tak dovolit každý organizátor. Vyzkoušejte třeba bingo, virtuální hry nebo kreativní dílničku, kde si mohou hosté vyrobit vlastní dárek nebo drobnost na památku.

4. Hudba

Bez té se neobejde žádný vánoční večírek! Pokud přemýšlíte, jak vytvořit nezapomenutelný večírek, je živá hudba jednoznačně tou nejlepší volbou. Vybírat můžete ze široké nabídky kapel, zpěváků i zpěvaček nejrůznějších žánrů. Ačkoliv jde o finančně nákladnější volbu než je hudba ze záznamu, je to stále záruka zajištění skvělé party atmosféry na vaší akci. Zajímavým trendem jsou i DJové, kteří se sami doplňují hrou na saxofon nebo třeba trumpetu nebo je doplňuje doprovodný hudebník s hudebním nástrojem.

5. Fotokoutek

Fotokoutek opravdu nesmí chybět na žádném vánočním večírku! Zapomeňte na nudné fotky v santově čepici před zdí s motivem. Nejnovější fotokoutky nabízí mnohem kreativnější zábavu, díky níž se před nimi možná bude tvořit fronta po celý večer. Foto box, selfie, 3D fotokoutek nebo třeba videokoutek 360, který pořídí foto a video v pohybu? Samozřejmostí je možnost okamžitého sdílení fotek a krátkých reels na sociálních sítích. Všichni hosté focení milují (i když někteří až po pár skleničkách něčeho ostřejšího), tak jim dopřejte kreativní formát, které je bude zaručeně bavit po celý večer.

Jak vidíte, těchto 5 tipů může i z nudného firemního večírku vytvořit nezapomenutelnou akci, při níž se hosté sblíží a do sytosti pobaví. Kromě výše zmíněných rad ovšem nezapomeňte ani na vánoční punč či svařák, koktejly, sekt a chutné občerstvení. Však co by to bylo za večírek bez pořádného jídla a pití! 

Naše doporučení v tomto článku jsou univerzální a vždy je můžete přizpůsobit konceptu a vážnosti vámi pořádané akce. Věříme, že jsme vás inspirovali a váš večírek se povede ke spokojenosti všech. Pokud si ovšem chcete být jistí, že váš vánoční večírek bude opravdu dokonalý, můžete využít i služeb naší eventové a produkční agentury Bonteque Event. My víme jak na organizaci vánočního a firemního večírků, který bude nezapomenutelný.

Kontaktujte nás

Nechte si připravit event přesně na míru.
Bonteque s.r.o.
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město, 110 00
IČ: 07668953, DIČ: CZ07668953

© 2021 Bonteque s.r.o.

VOP
GDPR


envelopephone-handset